Hakkımızda - Turimed Tıbbi Cihazlar,Philips Ultrason,Philips Hastabaşı Monitör Cihazları,Ultrason,Philips EKG,Philips Defibrilator Cihazları - UNREGISTERED VERSION

Search
Go to content

Main menu:

Hakkımızda


        Şirketimiz 1988 yılında ANTALYA ilinde kurulmuştur. 2009 yılına kadar PHILIPSIN Türkiye distiribitörü EMA LTD.ŞTİ.  firmasının bu bölgede bayii olarak çalışmış bu tarihten itibaren de TÜRK PHILIPS ANONİM ŞİRKETİ'nin Akdeniz bölgesinde iş ortağı olarak faliyet göstermektedir.

Bilgi birikimi gerektiren tıbbi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak PHILIPS MEDICAL SYSTEMLERE ait geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, satış öncesi ve sonrası çözüm odaklı çalışmaları ile bölgemizde çok önemli bir yere sahiptir.

      Satış sonrası ürünlerin,  kurulum ve montajları, kullanıcı ve teknik personel eğitimleri de hizmetlerimiz arasındadır.

  • STRATEJİMİZ; Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermektir.

  • ŞİRKET MİSYONU; Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek,

  • ŞİRKET VİZYONU; müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımak.


İLKERİMİZ

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerin beklenti ve gereksinimlerini en üst düzeyde tutmak ilk hedefimizdir. Müşterileri doğru bir şekilde yönlendirerek karar almalarını sağlamada yardımcı olmak görevimizdir.

  • DÜRÜSTÜK

Firmamız rakiplerde dahil tüm kişi kurum ve kuruluşlara karşı dürüst,  iyi niyetli ve kurallara saygılı olmayı ilke haline getirmiştir. Kanunlarda yapılan her türlü değişikliğe uyarak gereken uyum personellerimiz tarafından titizlikle  yerine getirilmektedir.
 
 
Back to content | Back to main menu