EPIQ 7 - Turimed Tıbbi Cihazlar,Philips Ultrason,Philips Hastabaşı Monitör Cihazları,Ultrason,Philips EKG,Philips Defibrilator Cihazları - UNREGISTERED VERSION

Search
Go to content

Main menu:

EPIQ 7

Ürünler > Ultrason Cihazları > Radyoloji

+ Broşür  + Galeri  

Yüksek kaliteli ultrasonda yeni bir çağın tanıtımı

EPIQ 7 şimdiye kadar ultrason görüntülemeye uygulanmış olan en kuvvetli mimarimizdir – akustik tarama ve işlemenin tüm hususlarına dokunarak ultrasonun evrimini daha tanımlayıcı bir modalitede gerçekten tecrübe etmenize imkan verir. EPIQ 7 tescilli xMATRIX dönüştürücüler ve çığır açan Anatomik Zeka serimizle desteklenmektedir.
 
Küresel sağlık bakımında yeni zorluklar

Yüksek kaliteli ultrason performansındaki benzersiz gelişmeler sürekli olarak daha yüksek kaliteki bakımı daha uygun maliyetli şekilde sağlama zorluğu içerisinde olan aşırı yük altındaki hastaneler ve hasta bakım hizmetlerinin zorluklarına hitap etmede yardımcı olabilir. Hedef ilk seferde ve daha az süre içerisinde hızlı ve doğru tanı koymaktır. Yüksek kaliteli ultrason günümüzde teknik olarak zor hastalar için bile her bir taramadan geliştirilmiş klinik bilgi, gerçekleştirilmesi daha kolay olan daha hızlı ve daha tutarlı incelemeler ve daha yüksek seviyede güven talep etmektedir.
 
Tanılarınızda, en zor zor vakalarınızda bile daha fazla güven
Tescilli nSIGHT Görüntüleme mimarisi ultrason görüntülerini herhangi bir kayıp olmadan oluşturmak için tamamen yeni bir yaklaşım sunmaktadır.

Üst Düzey Klinik Özelliklerinin Arttırılması
xMATRIX en fazla çığır açan, çok yönlü ultrason dönüştürücü teknolojisidir ve nSIGHT Görüntülemesi güçlü xMATRIX teknolojisini bile daha fazla güçlendirmekte, dünyanın ilk panoramik hacim organ taraması yapılabilmesi gibi gelişmelere imkan vermektedir. nSIGHT Görüntülemesi teknik olarak zor hastaların görüntülenmesinde faydalı olan PureWave'in kuvvetini de artırmaktadır.

EPIQ 7 ultrason görüntü bilgilerinin kantifikasyonu içi geniş çeşitlilikteki bir gelişmiş Q-Apps sunar. Şimdiye kadar olan en akıllı, yüksek kaliteli ultrason sistemimiz olup, kullanımı kolay kantitatif araçların tam bir setini sunmaktadır.
Anatomik Zeka
Philips'e özel Anatomik Zeka Ultrason (AIUS), ultrason sistemini pasif bir cihazdan aktif şekilde adaptif bir cihaza yükseltmek için tasarlanmıştır. İncelemelerin gerçekleştirilmesi gelişmiş organ modelleme, görüntü kesitleme ve kanıtlanmış kantifikasyon ile kolaydır, daha fazla tekrarlanabilirdir ve yeni klinik bilgi seviyeleri sağlamaktadır.

Kullanıcı deneyimini yeniden keşfetmek için tasarlanmıştır
EPIQ 7 yüksek kaliteli ultrason deneyimini tamamıyla yeniden keşfetmiştir. Kullanım kolaylığı, iş akışı, ergonomikler, taşınabilirlik…bir ultrason sistemiyle her bakış açısında nasıl etkileştiğinizi kökten değiştirmeyi ve bunun güzel bir şekilde sezgisel ve çok sessiz olmasını sağladık..

 
 
Back to content | Back to main menu